fbpx

DANE

MiejscowośćRzozów
Cena [zł]499 000
Powierzchnia użytkowa z garażem [m2]146,10
Wielkość działki [ar]4,0 ar
Typ zabudowybliźniak
Ogrzewanie, CWUpompa ciepła/kocioł gazowy
Wodamiejska
Kanalizacjamiejska
Rodzaj wykończeniastan surowy otwarty

SZCZEGÓŁY OFERTY

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z garażem o powierzchni 146,10 m2 zlokalizowany w Rzozowie.

Dom powstał na bazie gotowego projektu pracowni Archon „Dom w Jarzmiankach” do którego dostawiono garaż. Jest częścią osiedla na którym docelowo powstaną 4 takie same domy w zabudowie bliźniaczej.

Składa się z dwóch kondygnacji. Parter to strefa dzienna z przestronnym salonem połączonym z kuchnią, pokojem gościnnym, łazienką oraz pomieszczeniem kotłowni, przez które prowadzi przejście do garażu. Dodatkowym atutem jest praktyczna spiżarka ukryta pod schodami.Poddasze to strefa nocna, z trzema sypialniami oraz dużą ogólnodostępną łazienką, garderobą i pralnią. Z pralni prowadzi wyjście na duży taras nad garażem.

Metryczka:
Powierzchnia użytkowa: 116,04 m2
Powierzchnia garaż z kotłownią: 30,06m2
Powierzchnia całkowita: 175,06m2
Kubatura budynku. 692,24m3
Wymiary budynku: 14,4m x 8,3 m
Wysokość budynku do kalenicy : 8,46m

Dom w stanie surowym otwartym. Na jego standard składają się:

 • ściany zewnętrzne wykonane z pustaka ceramicznego
 • budynek posadowiony na ławach i ścianach fundamentowych betonowych
 • pokrycie dachu dachówka płaska czarna
 • doprowadzone wszystkie media do budynku: gaz, prąd, woda, kanalizacja, teletechnika (przygotowane dodatkowe rurarze komunikacyjne dla operatorów światłowodów/ internetu wraz ze studzienkami teletechnicznymi)
 • dodatkowo wykonany zbiornik retencyjny na wody opadowe 6 m3, przygotowano instalację wodną (rura 40) ze zbiornika do wykorzystania na takie cele jak:spłukiwanie WC, pranie, prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz budynku, podlewanie zieleni oraz mycie samochodów i innych urządzeń
 • dla spełnienia wymagań ubezpieczyciela w zakresie wyładowań atmosferycznych dodatkowo przygotowana instalacja odgromowa (uziom)
 • wykonana instalacja (napływ powietrza) wraz z szachtem kominowym dla przyszłościowego kominka jako alternatywne źródło ogrzewania

Docelowo w projekcie przewiano:

 • ocieplenie ścian styropianem o grubości 20 cm
 • ocieplenie dachu o grubości 24 cm
 • budynek przygotowany pod pompę ciepła typu MONOBLOK, ogrzewanie podłogowe
 • projekt przewiduje wentylację mechaniczną, możliwość klimatyzacji,alarmu, rolet
 • dwa miejsca parkingowe równoległe do budynku, dodatkowo miejsce przed garażem oraz miejsce w garażu
 • teren zamknięty ogrodzony

Sprzedaż w stanie surowym otwartym. Pozwolenie na budowę obejmuje oba segmenty, zatem przy sprzedaży zostanie dokonana cesja pozwolenia na budowę. Budynek posadowiony na osobnej wydzielonej geodezyjnie działce.

Całość prac dokańczających budowę (wykończenie zewnętrzne, instalacje, wykończenie środków, ocieplenie dachu) może zostać wykonana z pomocą i pod okiem sprzedającego, który buduje dla siebie sąsiedni segment bliźniaczy i korzysta z zaprzyjaźnionych fachowców.

Należy podkreślić dogodność sytuacji i stanu domu. Została już przerobiona cała ścieżka administracyjna. Budynek z pozwoleniem na budowę, z osobnym dziennikiem już w trakcie realizacji. Zamknięty trudny temat organizacji przyłączy i procedur z tym związanych. Inwestor budując także dla siebie zadbał o praktyczność budynku, ekonomię budowy i jakość materiałów. Na wykończenie mamy wpływ sami, dzięki czemu dom może zostać wykończony wg naszych upodobań i standardów. Inwestor zamknie temat, pomoże w pozwoleniu na użytkowanie.

Świetna lokalizacja, niedaleko Skawiny. W pobliżu peron PKP z bezpośrednim połączeniem szybką koleją do Skawiny i Krakowa i Zakopanego. Niedaleko obwodnica Skawiny, w fazie projektu ścieżka pieszo – rowerowa dla aktywnych.

Kontakt: +48 797 740 703

biuro@nieruchomosci-skop.pl