fbpx

DANE

MiejscowośćGruszów
Cena [zł]390 000
Powierzchnia użytkowa [m2]124,57
Wielkość działki [ar]30,12
Rok budowy2009
Typ zabudowywolnostojący
Ogrzewanie, CWUpiec węglowy
Wodamiejska
Kanalizacjaszambo
Rodzaj wykończeniado wykończenia

SZCZEGÓŁY OFERTY

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. 124,57 m2 z działką o pow. 30,12 ar w Gruszowie.

Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Nowe Brzesko, powiat proszowicki. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska z wystawą wchód – zachód. Dojazd do działki drogą asfaltową. Posesja ogrodzona, wjazd na posesję utwardzony betonem.

Działka zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 98,90 m2. Budynek składa się z trzech kondygnacji: przyziemia, parteru i piętra. Budowany metodą tradycyjną, ściany murowane z pustaków żużlowo – betonowych. Media w budynku: prąd, woda miejska. Kanalizacja z odprowadzeniem do własnego szamba, ogrzewanie w oparciu o piec węglowy.

W budynku należy przeprowadzić remont polegający m.in. na wykonaniu elewacji, wymianie okien, wymianie stolarki drzwiowej zewnętrznej, wymianie podłóg.

Przeznaczenie działki w MPZP oznaczone symbolem Mp- obszar potencjalnego rozwoju zabudowy mieszkaniowej.

Nieruchomość z dużym potencjałem. Idealna dla rodziny ceniącej sobie spokój, ciszę. Okolica zadbana, bezpieczna. Wokół otwarte przestrzenie, tereny zielone, niska zabudowa. Duża działka daje możliwość posiadania własnego, pięknego ogrodu, czy praktycznego warzywnika.

Bliska odległość do centrum Nowego Brzeska, ok. 5 km, gdzie znajdują się punkty handlowo – usługowe, placówki oświatowe. Do granic Krakowa ok. 20 km.

Kontakt: +48 797 740 703

biuro@nieruchomosci-skop.pl