fbpx

DANE

MiejscowośćRzozów
Cena [zł]1 400 000
Powierzchnia użytkowa [m2]240
Wielkość działki [ar]31,81
Typ zabudowywolnostojący
Ogrzewanie, CWUkocioł gazowy
Wodamiejska
Kanalizacjamiejska
Rodzaj wykończeniaczęściowo wyremontowany

SZCZEGÓŁY OFERTY

Do sprzedania trzymieszkaniowy dom na działce o pow. 31,81 ar w Rzozowie.

Nieruchomość o powierzchni 240 m2 składa się z trzech niezależnych mieszkań do których prowadzą odrębne wejścia z osobnej wewnętrznej klatki schodowej.

Budynek powstał w 1978 roku. Został posadowiony na ławach i ścianach fundamentowych, ściany zewnętrzne wykonano z cegły ceramicznej, cegły silikatowej, pustaków żużlobetonowych w układzie mieszanym. Obecny właściciel włożył mnóstwo pracy w renowację i unowocześnienie budynku. Ściany zewnętrzne zostały ocieplone styropianem o gr 10 i 5 cm. Dach pokryty jest papą, cała połać ocieplona pianą PUR. W budynku zamontowano nowy kocioł gazowy z zasobnikiem na ciepłą wodę, zamontowano ogniwa fotowoltaiczne o mocy 6kW, zostały wymienione wszystkie okna na trzyszybowe PVC, na balkonach zamontowano nowe barierki. W budynku nowe instalacje: hydrauliczna, gazowa, kanalizacyjna, instalacja centralnego ogrzewania. Dodatkowo zamontowano system alarmowy z kamerami zlokalizowanymi w cały domu, internet światłowodowy. Na posesji także studnia z hydroforem.

Każde mieszkanie ma powierzchnię 80 m i składa się z kuchni, dwóch pokoi i łazienki.
Mieszkanie na pierwszym piętrze jest w pełni wykończone, wykonana jest nowa łazienka, w kuchni zabudowa meblowa, dorobiona jest jadalnia z doświetlającym oknem wykuszowym. Na tym poziomie zastosowano ogrzewanie podłogowe. Na piętrze drugim pomieszczenie łazienki przygotowane do wykończenia, w pomieszczeniu kuchni wszelkie przyłącza. Lokal w przyziemu także z wykończoną łazienką, wykończonymi podłogami. Dodatkowo pod zaizolowanym dachem przestronny stryszek.

Dom zlokalizowany na pięknej, długiej działce, na końcu której znajduje się prywatny lasek oddzielający posesję od linii kolejowej. Dzięki temu w domu nie słychać pociągu, a jednocześnie można bezpośrednio dojść do peronu PKP skąd mamy połączenie szybkim pociągiem do Skawiny, Krakowa. Wymiary działki: szer. 14 m, długość 217 m.
Wartością dodaną jest też budynek gospodarczo – garażowy na działce. Za budynkiem sad owocowy.
Obejście domu zadbane, na froncie krzewy, ogrodzenie z bramą wjazdową. Wejście do domu od podwórza, które utwardzono kruszywem. Dom wysprzątany, zadbany.
Inwestycyjnie przygotowany pod najem trzech mieszkań lub pod zamieszkanie wielkopokoleniowej rodziny w jednym wspólnym budynku.
Ogrzewanie w oparciu o kocioł gazowy, woda, kanalizacja miejska.

Blisko do dwóch przystanków MPK (trzy linie bezpośrednio do Krakowa), do dworca PKP, do wyjazdu na obwodnicę. W pobliżu placówki oświatowe, sklepy. 10 minut autem do Skawiny.

Kontakt: +48 797 740 703

biuro@nieruchomosci-skop.pl