fbpx

DANE:

MiejscowośćSkawina
Cena najmu [zł/mies.]13 000
Powierzchnia [m2]280,00
Typ zabudowy budynkukamienica
Parkingna ulicy
Mediaprąd, woda

SZCZEGÓŁY OFERTY

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 280 m2 w samym sercu Skawiny.

Lokal użytkowy zlokalizowany jest w samym centrum, bo w kamienicy na roku Rynku i ul. Słowackiego. Posiada układ subway’owy z centralnym, podłużnym korytarzem i pokojami rozmieszczonymi szeregowo po bokach. Wejście do lokalu z klatki schodowej, pierwsze piętro.

Lokal z ogromnym potencjałem. Idealny pod hostel z możliwością adaptacji pomieszczeń pod osobne pokoje, wydzieleniem wspólnej kuchni, zaplecza socjalnego i recepcji. Nadaje się także pod średniej wielkości klinikę, przychodnię, placówkę oświatową typu szkoła językowa.

Właściciel kamienicy otwarty jest na wszelkie rozmowy o remoncie, odpowiedniej adaptacji pod konkretną działalność, częściową partycypację w kosztach zmian. Istnieje możliwość wykonania windy zewnętrznej od strony parkingu Urzędu Miasta, aby przystosować lokal pod działalność takimi wymogami obostrzoną.

Całość budynku w bardzo dobrej formie. Planowane jest w najbliższym czasie odnowienie kamienicy z zewnątrz , remont elewacji i wymalowanie. W pomieszczeniach okna plastikowe. Ogrzewanie budynku miejskie.

Kontakt: +48 797 740 703

biuro@nieruchomosci-skop.pl