fbpx

DANE

MiejscowośćSkawina
Cena wynajmu [zł]1 500,00
Powierzchnia [m2]378,00
Przeznaczenieusługowo-gastronomiczne
Okres najmu3 lata

SZCZEGÓŁY OFERTY

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 287,86 m2 przy ul. Kopernika w Skawinie.

Do wynajęcia parterowy budynek niepodpiwniczony o funkcji usługowo – biurowej znajdujący się w Skawinie przy ul. Kopernika. Pierwotnie mieścił się tutaj oddział świetnie prosperującego banku PKO BP.  Budynek został zrealizowany w latach 1990 – 1992, a rozkład pomieszczeń przedstawiał się według zamieszczonego poniżej schematu. Wyposażony jest w następujące instalacje:

  • instalację elektryczną
  • instalację wodociągową (przyłącz w budynku mieszkalnym do którego przylega)
  • instalację kanalizacyjną
  • instalację centralnego ogrzewania (sieć miejska)
  • instalacja e.w. (terma)
  • instalację teletechniczną

Otoczenie budynku zagospodarowane. Chodniki stanowią obejście wokół nieruchomości oraz stanowią przejście do drogi publicznej. Parking tworzy utwardzony plac z płyt chodnikowo – betonowych. Wartością dodaną jest podjazd dla niepełnosprawnych z nawierzchni z płytek PCV zabezpieczony stalowymi barierkami.

Nieruchomość idealnie kwalifikuje się na placówkę oświatową (przedszkole, żłobek, szkoła prywatna), siłownię, szkołę sztuk walki, czy muzyczną, a także dużą przychodnie medyczną, czy ośrodek szkolenia z dużą salą konferencyjną. Zlokalizowana jest w pobliżu osiedla mieszkaniowego i jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum miasta.

Budynek do remontu i własnej aranżacji przestrzeni wg potrzeb.

Kontakt: +48 797 740 703

biuro@nieruchomosci-skop.pl