fbpx

Do sprzedania 39 mieszkań w Skawinie, ul. Krzywa.

Krzywa Zacisze to kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w samym sercu miasta Skawina. Składa się z 39 mieszkań rozmieszczonych na pięciu kondygnacjach. Każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Przeważająca większość lokali posiada wygodny metraż ok. 44 m2.

Ogromnym atutem inwestycji jest znakomita lokalizacja. Ul. Krzywa dochodzi bezpośrednio do Rynku w Skawinie. W odległości kilku minut znajdują się Urząd Miasta, Ratusz, Galeria Handlowa, piękny zielony Miejski Park, a także basen. Pięć minut od budynku znajduje się wyjazd na Autostradę A4 w kierunku Rzeszowa i Katowic. Sprawną komunikację z Krakowem, czy okolicznymi wsiami zapewnia komunikacja podmiejska z przystankiem w Rynku.

Skawina jest miastem stale rozwijającym się, gdzie swoje miejsce pracy znajduje wiele osób także i z samego Krakowa. Od grudnia 2021 roku uruchomiona została tzw.szybka kolej do stolicy Małopolski. 5 minut od inwestycji zlokalizowany jest dworzec PKP z parkingiem P&R, skąd w 10 minut znajdziemy się w centrum Krakowa.

Inwestor położył duży nacisk aby powstały budynek był wygodny, przyjazny, a także w wysokim standardzie. W bloku zlokalizowana jest winda, a do parkingu podziemnego prowadzi zjazd z bramą garażową na pilota. W budynku zastosowano ekonomiczne ogrzewanie miejskie, jakość życia w mieszkaniach podniesie wentylacja mechaniczna wywiewna.

Mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim. Ściany wykończone tynkami, podłogi przygotowane pod położenie elementów wykończeniowych. Instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, wentylacja mechaniczna, instalacja domofonowa, internetowa.

Więcej informacji o inwestycji na stronie www.krzywazacisze.pl

Kontakt: +48 797 740 703

biuro@nieruchomosci-skop.pl